Віддалений доступ за вигідною ціною!

Ultraviewer - потужний інструмент для віддаленого керування, який дозволяє зручно і безпечно керувати комп'ютером з будь-якого місця. І зараз ми маємо для вас чудову новину!
Тільки цього тижня, в магазині Softkey.ua, ви маєте можливість скористатися акцією та отримати знижку 10% на програму Ultraviewer. Це чудова нагода вдосконалити ваші можливості віддаленого доступу та забезпечити максимальну ефективність роботи над віддаленими проектами.
Що робить Ultraviewer особливим? Ця програма надає вам повний контроль над комп'ютером, будь то ваш власний або пристрій вашого клієнта. Завдяки вбудованим інструментам для передачі файлів, чату та спільної роботи, ви зможете ефективно спілкуватися та співпрацювати зі своїми колегами чи клієнтами навіть на відстані.
Отже, не втрачайте можливості скористатися цією неймовірною пропозицією! Завітайте до магазину Softkey.ua вже сьогодні та придбайте Ultraviewer зі знижкою 10%. Акція діє лише протягом наступного тижня, тому поспішайте!
Нехай ваша робота стане ще зручнішою та продуктивнішою завдяки Ultraviewer!

Програмні продукти, що беруть участь в акції

Ultraviewer Remote Control картинка №23243
Ultraviewer Remote Control
Код товару: SKUA0005776
Залишити відгук
від 2 801.25 грн.
Вибрати
UltraViewer Remote Control - це програма для віддаленого керування комп'ютером, яка дозволяє користувачам працювати з комп'ютером із будь-якого місця, використовуючи Інтернет.
Детальніше
Період дії акції:

Акція закінчена Акція проходила в період: 22.05.2023 – 28.05.2023

Встигніть придбати Ultraviewer зі знижкою 10%