Статті, інтерв'ю, огляди

 • Як отримати максимальну конверсію на сайті: досвід супермаркету ліцензійного та апаратного забезпечення Softkey.ua
  Как получить максимальную конверсию на сайте: опыт супермаркета лицензионного и аппаратного обеспечения Softkey.ua

  Трохи більше року потому «в двадцять рук» і за два тижні команда Softkey.ua запустила свій новий сайт на платформі «Бітрікс: Управління сайтом», розмістила для старту ключові картки ПЗ з описом, підключила блок логістики і включила контекстну рекламу. Ганна Бондарчук, директор ТОВ «СОФТКЕЙ ЮА», розповідає, як вдалося впоратися з таким проектом в дуже стислі терміни; яким сайт компанії став через рік; як сучасний сайт справляється з поставленими завданнями.

  Читати далі
 • Про цифрове піратство та про розвиток ринку програмного забезпечення в Україні — інтерв'ю з Ганною Боднарчук, директором ТОВ «СОФТКЕЙ ЮА»
  О цифровом пиратстве и о развитии рынка программного обеспечения в Украине — интервью с Анной Боднарчук, директором ООО «СОФТКЕЙ ЮА»

  В Україні не вдалося змінити ставлення громадян до цифрового піратства. Незважаючи на серію законодавчих ініціатив і високої уваги до ринку з боку великих виробників програмного забезпечення, Україна продовжує залишатися країною з високим рівнем контрафакту і примарними надіями змінити цю ситуацію в доступному для огляду майбутньому. Про це Digital.Report розповіла директор супермаркету ліцензійного програмного забезпечення «СОФТКЕЙ ЮА» Ганна Боднарчук.

  Читати далі
 • Перерва на неробство, або як боротися з поглиначами часу в офісі?
  Перерыв на безделье, или как бороться с поглотителями времени в офисе?

  Буває, зайдеш на хвилинку в Інтернет, а потім все як у тумані. Почитав про перипетії особистого життя селебріті, подивився в соцмережі фотоальбом одногрупника з дитсадка, ознайомився з особливостями клімату в Вануату. Глядь – а декількох годин наче й не було. Але добре, якщо це відбувається в особистий час людини, яке він вільний тринькати на свій розсуд. А якщо час оплачує роботодавець, маючи на увазі, що за зарплату співробітник буде укладати вигідні угоди, а не коментувати відео про невгамовних панд?

  Читати далі
 • Який антивірус вибрати: українці відмовляються від російського ПЗ
  Какой антивирус выбрать: украинцы отказываются от российского ПО

  Вітчизняні користувачі цінують надійність і функціональність захисних програм, але часто вибирають за ціною. Питаннями які антивірусні програми вибрати, чи варто зв'язуватися з нелегальним ПЗ і переплачувати за офіційні продукти, задаються як рядові українці, так і представники компаній. UBR.ua дізнався у експертів з інформаційної безпеки на що варто звернути увагу, вибираючи антивірус.

  Читати далі
 • Український маркетинг: основні тренди — песимізм і віра в онлайн
  Украинский маркетинг: основные тренды — пессимизм и вера в онлайн

  Попередній рік був найважчим в історії незалежної України. Природно, це не могло не позначитися і на стані вітчизняного маркетингу. Прохання зазначити п'ять головних тенденцій розвитку маркетингу в Україні, які визначили його нинішній рівень (за силою впливу - за зменшенням).

  Читати далі