Усі можливості для комфортної роботи з дому.

SOFTKEY UA

Зараз настали не самі легкі часи і доводиться пристосовуватися до нових умов роботи. Багато розробників програмного забезпечення пішли на зустріч користувачам та роблять вагомі знижки на свою продукцію, або взагалі роздають безкоштовні ліцензії.
Тому ми вирішили зробити невеличкий огляд програмних продуктів (у тому числі акційних та безкоштовних), які найкраще підходять для віддаленої роботи.

Почнемо з огляду софту, яким користується більшість. 

Microsoft Office 365 E1. 
Це можливість спільного редагування файлів в режимі реального часу та проведення відео-конференцій, що зараз є дуже актуальним. Також це доступ до хмарного сховища файлів розміром 1 Тб, веб-версій Outlook, Word, Excel і PowerPoint. Плюс додаткові програми Exchange, OneDrive, SharePoint, Teams, Yammer, Stream. Без офісу нікуди, взагалі)

Компанія Microsoft надає можливість протягом 6 місяців безкоштовно використовувати Office 365, достатньо просто заповнити форму.

Доречі, ви ще можете отримати Microsoft Teams - центр командної роботи в Office 365. Детальніше тут.

Звісно, Microsoft пропонує ефективні можливості в рамках Office 365, але вони не включають комплексне резервне копіювання даних.

Veeam Backup для Microsoft Office 365 знижує ризик втрати доступу до даних Office 365, включаючи Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive для бізнесу і Microsoft Teams, а також гарантує їх доступність і захист. Захистіть дані за допомогою Veeam та до кінця травня отримайте знижку у розмірі 10%. Детальні умови акції

 

Безпека – понад усе.

Зупинимося на антивірусах, адже цифрова безпека у наш час вкрай важлива. Черви, трояни, фішингові листи, крадіжка персональних даних, інформації та інші різноманітні загрози, які можуть нас зачепити під час простого інтернет-серфінгу. Наші спеціалісти рекомендують для початку ознайомитись з базовими правилами користування мережею та подбати про встановлення надійного антивірусного рішення на свій комп’ютер.
Майже кожен з розробників дає можливість протестувати свій продукт перед купівлею, надаючи безкоштовну демоверсію. Таким чином, можна далеко не один місяць безоплатно тестувати різні продукти і знайти для себе оптимальний варіант. Наприклад, демоверсії доступні у ESET NOD32, Dr.Web, Kaspersky Internet Security, Avast, Zillya, Symantec Endpoint Protection.

І на даний момент ви можете отримати знижку у розмірі 20% на ЕSET Identity & Data Protection, просто зверніться до наших консультантів.

Також діє акція «50% знижки на антивіруси Bitdefender Home». Детальна інформація.


Корисний софт для віддаленого доступу.

«Я щось натиснула і все зламалося». Саме для таких випадків й існують програми віддаленого доступу, де фахівець може підключитися до комп’ютера користувача та все пофіксити, або ж просто оновити ПЗ і виконати необхідні операції.

TeamViewer - рішення "все в одному" для віддаленого доступу та підтримки через Інтернет. За допомогою програми всього за кілька секунд встановлює з'єднання з будь-яким ПК або сервером у світі. Можна дистанційно керувати комп'ютером партнера так, немов ви сидите за ним. Варто зазначити, що для особистого домашнього користування розробник надає безкоштовну версію TeamViewer. Її можна просто завантажити з офіційного сайту. 

Total Network Inventory 3 — програма для обліку комп'ютерів, мережевого обладнання та програмного забезпечення. Віддалене сканування комп'ютерів і серверів на базі Windows, OS X, Linux, FreeBSD і ESX / ESXi без використання встановлених агентів - вам потрібно знати тільки пароль адміністратора. Ви можете сканувати окремі вузли, діапазони мережевих адрес або структуру Active Directory.

Моніторинг ITbrain дозволяє отримати повну інформацію про найважливіші аспекти Ваших систем з одного джерела. Ви можете налаштувати віддалений моніторинг ITbrain для найрізноманітніших потреб, об'єднуючи пристрою в групи і створюючи персональні параметри перевірок. Інвентаризація з ITbrain дозволяє в кілька кліків створювати і переглядати звіти про апаратне і програмне забезпечення всіх Ваших пристроїв і багато іншого.

Kerio Control - розроблений спеціально для захисту компаній від повного спектру мережевих погроз. Найнеобхідніше в одній програмі: антивірус, система захисту, функціонал для управління користувачами та VPN. До кінця червня ви можете придбати Kerio Control зі знижкою 20%. Сторінка акції.

 

CRM (Customer Relationship Management) - програми для управління взаємовідносинами з клієнтами.

Нажаль, згідно з дослідженнями, ще дуже малий відсоток українських компаній використовує такі системи в роботі. Адже вони дуже економлять час та автоматизують багато робочих процесів.

CRM система Hethunt для користувачів однієї з найпопулярніших поштових систем - Gmail. Керуйте продажами, спілкуйтеся з клієнтами, аналізуйте інформацію, ставте завдання прямо зі свого Gmail.

Hethunt цілком інтегрується в Gmail, усі її інструменти розташовуються в поштовій скриньціОсобливістю продукту є комбінування величезного функціоналу CRM системи, різних додатків, календаря і самої пошти. Доступна інтеграція з додатками G Suite: Google Календарем, Диском, Team Drives і Hangouts.

 

Бітрікс24 – одна з найпопулярніших CRM систем, яка дає можливість організувати єдиний хмарний простір для організації роботи компанії, управляти продажами, маркетингом та комунікаціями з клієнтами, підключити телефонію соц. мережі, месенджери і пошту, а також створити сайти та магазини. До кінця квітня діє акція Бітрікс24 з вагомою знижкою у 30% або 40%. Дізнатися більше

 

Рішення для фахівців з проектування.

ZWSOFT вирішила підтримати фахівців і надає безкоштовні ліцензії на свої продукти для 3D-проектування. Детальніша інформація.

У пропозиції беруть участь такі продукти від ZWSOFT: ZWCAD Professional, ZW3D Premium, CADBro.
ZWCAD 2020 Professional - САПР для 2D і 3D проектування. Прекрасна продуктивність роботи програми досягається навіть на які не вирізняються підвищеною потужністю комп'ютерах. Поряд з уже відомими функціями Стандартної версії, є можливості 3D-моделювання та редагування, інтеграцію з зовнішніми додатками, підтримку програмних інтерфейсів .Net, VBA і ZRX.

SOLIDWORKS дає можливість придбати додаткові модулі зі знижкою 50%. Більше інформації.

За свої роки існування САПР SOLIDWORKS завоювала високу популярність в сфері проектування, 2D і 3D моделювання. Це рішення в основному вибирають промислові компанії, що працюють в сфері будівництва, енергетики, транспорту, виробництва різного устаткування і товарів споживчого призначення, промислового дизайну і навіть в авіакосмічній галузі.

 

Інше корисне програмне забезпечення.

Хіба раніше ми могли уявити, як надокучить реклама не тільки з телевізора, а й з інтернет простору. Зараз користуються великою популярністю різноманітні блокувальники реклами.

Adguard - унікальна програма, яка володіє всіма необхідними функціями для найкращого користування інтернетом. Перш за все, це блокувальник реклами. Новий Adguard дозволяє вам насолоджуватися веб-серфінгом і не відволікатися ні на що стороннє. Дивіться ті відео, які ви хочете, а не надокучливі відеозаставки, відкривайте сайти для перегляду контенту, а не нескінченні банери. Adguard дає вам свободу вибору і береже ваші нерви. А заодно робить інтернет більш безпечним: блокує завантаження небезпечних сторінок, прискорює завантаження сайтів і забезпечує збереження особистих даних в мережі. Працює ідеально з усіма браузерами!

AdLock - одне з кращих рішень для блокування докучливої ​​реклами.

Проводить аналіз сторінок браузера і додатків на наявність будь-якого виду інформації рекламного характеру (оголошення, банери, спливаючі вікна). До кінця квітня на Adlock діє акційна пропозиція

 

І не забуваємо про дітей. Якщо раніше вони гралися у м’ячика, або в магазин і розраховувалися листячком, то зараз тільки спробуйте відтягнути від телефона.

Батьківський контроль Кроха - додаток, створений для захисту, безпеки і контролю дій дитини зі своїм телефоном або планшетом. Встановлюється на пристрої батьків і дитини, не перевантажує операційну систему. Дозволяє стежити за фотографіями, дзвінками, СМС повідомленнями, статистикою додатків. Kroha дозволяє відстежувати поточне місце знаходження дитини і оповіщає, якщо вона виходить за межі території.


Ми дуже вдячні всім компаніям-розробникам за великий внесок, який вони роблять.  

Сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною :)
Будьте здорові та продуктивні.

Читайте також:

 • Як захистити дитину від негативного впливу інтернет-мережі
  Как обезопасить ребенка от негативного влияния интернета

  Діти все більше часу проводять в своїх електронних гаджетах. Вони вчаться, виконують домашні завдання, грають, спілкуються. Що ж крім корисного функціоналу їх може очікувати в мережі? В першу чергу, це різні віруси та шкідливі програми. Також мережа просто рясніє різними сайтами, додатками або групами в соціальних мережах з небажаним контентом. Як же захистити юних користувачів від небажаних ресурсів?

  Читати далі
 • Як отримати максимальну конверсію на сайті: досвід супермаркету ліцензійного та апаратного забезпечення Softkey.ua
  Как получить максимальную конверсию на сайте: опыт супермаркета лицензионного и аппаратного обеспечения Softkey.ua

  Трохи більше року потому «в двадцять рук» і за два тижні команда Softkey.ua запустила свій новий сайт на платформі «Бітрікс: Управління сайтом», розмістила для старту ключові картки ПЗ з описом, підключила блок логістики і включила контекстну рекламу. Ганна Бондарчук, директор ТОВ «СОФТКЕЙ ЮА», розповідає, як вдалося впоратися з таким проектом в дуже стислі терміни; яким сайт компанії став через рік; як сучасний сайт справляється з поставленими завданнями.

  Читати далі